Zarząd Fundacji

Zofia Gajewska – Prezes Fundacji CEAS
Prywatnie przede wszystkim mama i żona. Wierzy, że to dzięki Rodzinie była ZOFIA GAJEWSKA – Prezes Fundacji CEASi jest w stanie realizować swoje pasje i marzenia. Wiecznie poszukująca i czerpiąca z Życia ile się da. Wdzięczna.
Zawodowo: psycholog społeczny, facylitatorka i fanka mediacji. Uwielbia adrenalinę w pracy z grupą poprzez warsztaty i szkolenia. Widzi głęboki sens w aktywizowaniu społeczności lokalnych w dążeniu do zmiany na lepsze.

W fundacji koordynuje projekt „Ludzie dla zwierząt, zwierzęta dla ludzi” oraz wszelkie sprawy bieżące.

Anna Barejko – Wiceprezes Fundacji CEAS

Anna BarejkoNauczyciel z zamiłowania i wykształcenia. Uważa, że szkoła dla sześciolatka to powinien być przywilej, a nie obowiązek. Dobro dzieci, a więc  i wiążąca się z tym mądra edukacja jest dla niej  priorytetem. Wyznaje zasadę „razem możemy więcej”.  Sumiennie i dokładnie wypełnia powierzone sobie obowiązki. Ma odwagę przyznać się, że czegoś nie wie, nie umie lub nie rozumie. W oczyszczeniu myśli pomaga jej dobra książka, robótki ręczne lub składanie figurek orgiami.

Fundację CEAS reprezentuje w Mazowieckiej Sieci Edukacyjnej. Wspiera swoimi pomysłami, pedagogicznym doświadczeniem oraz pisze budżety projektowe.

 

 

Reklamy