Podziękowania

 

 

Ponurzyca sportowo” już za nami. Czas na podsumowania i podziękowania.

Dlaczego „Ponurzyca na sportowo”?

Chcieliśmy poprzez nasz sportowo – rodzinny piknik zintegrować naszą lokalną społeczność, promować naszą piękną Ponurzycę a także promować zdrowy, aktywny tryb życia. Misją Fundacji CEAS jest wspieranie integracji i aktywizacji społeczności lokalnych, poprzez zacieśnianie więzów rodzinnych, sąsiedzkich, społecznych. Stawiamy na rodzinę, na życzliwość i solidarność międzyludzką.

Podziękowania

Lista jest długa, bo naprawdę wiele organizacji, osób zaangażowało się w przygotowanie tego dnia.

Dziękujemy sponsorom oraz współorganizatorom tej akcji: Fundacji PZU, Gminie Celestynów, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Celestynowie.

Nadleśnictwu Celestynów dziękujemy za możliwość zorganizowania na terenie pięknych lasów, otaczających nasze sołectwo biegu: „Biegaj w dziczy, w Ponurzycy”.

Dziękujemy Gimnazjum w Celestynowie oraz Szkole Podstawowej w Regucie za użyczenie nam sportowych sprzętów na imprezę, Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Podbiel za użyczenie sprzętu do projekcji filmu, Fundacji Kibicuj Rodzinie (www.kibicujrodzinie.pl) za użyczenie stolików. Dziękujemy także Stowarzyszeniu Kultury Mazowsza za udostępnienie filmu: „Wesele Kołbielskie”.

Serdeczne i szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy, naszych rodzin, sąsiadów, przyjaciół. Naszą liczną obecnością ożywiliśmy serce wsi: starą ponurzycką szkołę.

 

Ten dzień nie udałby się bez wspaniałych atrakcji, jakich dostarczyli nam nasi goście. Przyjechali do nas społecznie, nieodpłatnie po to by promować zdrowy, aktywny i rodzinny tryb życia. Do nich także kierujemy nasze serdeczne podziękowania, wyrazy sympatii i uznania dla ich sportowych i artystycznych pasji. Dziękujemy Aikidokom z Dojo Choszczówka, którzy zaprezentowali wyjątkowy pokaz sztuki walki, pod koniec którego ci najmłodsi widzowie mogli spróbować swych sił w konfrontacji z doświadczonymi instruktorami. Tomku, Marku, Andrzeju, Michale – bardzo Wam dziękujemy! Ten dzień zapadanie nam długo w pamięci dzięki instruktorom kulturalno – sportowym z Gminnego Ośrodka Kulltury w Celestynowie. Dziękujemy za miłą współpracę, Wasz profesjonalizm i atrakcje dla dzieci i całych rodzin (konkurs plastyczny: „Moje miejsce w Ponurzycy”, malowanie odlewów gipsowych, konkurencje sportowo – rodzinne prowadzone przez pana Michała i panią Anię). Dziękujemy Piotrowi Kostka – Godeckiemu, naszemu gościowi specjalnemu za wspaniałe muzykowanie. Dziękujemy Elżbiecie Żółkiewskiej ze Stajni w Ponurzycy za możliwość przejażdżki na ukochanym przez dzieci kucyku: Guziku. Dziękujemy Iwonie Trzcińskiej za poprowadzenie warsztatów z wikliniarstwa papierowego. Dziękujemy naszym instruktorkom za wspaniałe malowidła na dziecięcych buziach: Marii Olszewskiej, Joannie Baryła i Dorocie Borawskiej.

 

Zachęcamy do śledzenia fotorelacji z tego dnia na naszej stronie facebookowej: www.facebook.com/fundacjaceas. Już niebawem na naszej stronie www.ceas.edu.pl pojawi się album zdjęć z tego wydarzenia. Na zakończenie podziękujemy jeszcze Agnieszce Soszyńskiej i Łukaszowi Olszewskiemu za piękną fotograficzną dokumentację z tego dnia.

 

Inicjatorzy:

Wojtek Soszyński, wolontariusz Fundacji PZU, mieszkaniec Ponurzycy

Zofia Gajewska, Fundacja CEAS, mieszkanka Ponurzycy

 

 

 

Reklamy