Turniej Siatkówki i Piknik w Ponurzycy_22.08.2015

Z wielką radością zapraszamy Państwa na Turniej Siatkówki połączony z Piknikiem, który odbędzie się 22 sierpnia 2015 przy Starej Szkole w Ponurzycy. Turniej Siatkówki jest uwieńczeniem starań ośmiu ponurzyckich rodzin, które wystartowały z projektem „W Ponurzycy Rodzinami Grać w Siatkówkę Zamierzamy!” w ramach Programu „Wolontariat Rodzinny lokalnie”. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i dobrej zabawie w sąsiedzkim towarzystwie zbudowaliśmy boisko do gry w siatkówkę. Teraz zapraszamy Państwa na odwiedzenie naszej malowniczej Ponurzycy i włączenie się do dobrej zabawy w szerszym gronie, 22 sierpnia:)

Co zrobić by zgłosić swoją drużynę do Turnieju?

1. Niech każdy członek Twojej drużyny zapozna się z regulaminem Turnieju. regulamin Turnieju Siatkarskiego_22.08.2015

2. Zarejestruj swoją drużynę na Turniej telefonicznie, dzwoniąc pod numer 500 193 997 bądź mailowo, pisząc na ceas.zofiagajewska@gmail.com bądź osobiście w dniu imprezy.

3. Dopilnuj by każdy członek Twoej drużyny wypełnił i przyniósł w dniu imprezy oświadczenie uczestnika Turnieju. Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem. (1)

4. Jeśli w Twojej drużynie są osoby nipełnoletnie, dopilnuj by w dniu imprezy miały ze sobą oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Turnieju podpisane przez rodzica bądź opiekuna prawnego. Oświadczenie Rodzica lub Opiekuna prawnego (2)

Dodatkowych informacji związanych z biegiem udzieli Ci Zosia Gajewska, 500 193 997.

plakat_22.08.15

 

Reklamy