Szkolenie: „Nowe sposoby na pozyskiwanie funduszy i angażowanie społeczności”.

W imieniu Urzędu Gminy Celestynów, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji PZU oraz Fundacji CEAS zapraszamy serdecznie Rodziny biorące udział w projekcie „W Ponurzycy Rodzinami grać w Siatkówkę Zamierzamy!” (Program Wolontariat Rodzinny) oraz wszystkie organizacje pozarządowe z terenu gminy Celestynów na szkolenie: „Nowe sposoby na pozyskiwanie funduszy i angażowanie społeczności”. W spotkaniu wezmą udział Wójt Gminy Celestynów, Witold Kwiatkowski, Paweł Łukasiak, Prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Agnieszka Kazimierska, Koordynatorka ds. Wolontariatu Pracowniczego Fundacji PZU.

Szkolenie będzie miało na celu zapoznanie uczestników z nowymi sposobami na pozyskiwanie funduszy na działania, w tym sposobów z wykorzystaniem nowych technologii, oraz pokazania narzędzi angażowania społeczności – wirtualnych i lokalnych. Szkolenie poprowadzi pan Paweł Łukasiak, założyciel i wieloletni prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, który od wielu lat zajmuje się wspieraniem trzeciego sektora w Polsce i jest ekspertem w dziedzinie fundraisingu.

Tych wszystkich z Państwa, których interesuje proponowana przez nas tematyka szkolenia serdecznie zapraszamy 27 października, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Celestynów, w godz. 17.00 – 20.30.

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać na adres ceas.biuro@gmail.com. W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz liczbę osób zgłoszonych (z jednej organizacji przewidujemy maksymalnie 3 osoby). Dodatkowo zachęcamy do dołączenia do wydarzenia, jakie z tej okazji utworzyliśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/events/957656844272707/

images

Reklamy